My Favorite Movies


  TwistedPunk158948783's Rating My Rating
1
X-Men Origins - Wolverine (2009,  PG-13)
2
Monsters vs. Aliens (2009,  PG)
3
300 (2007,  R)
4
The Last Legion (2007,  PG-13)
5
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian (2008,  PG)
6
Troy (2004,  R)
7
Shallow Hal (2001,  PG-13)
8
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
9
Closer and Closer (1996,  Unrated)
10
Maid in Manhattan (2002,  PG-13)
11
The Wedding Planner (2001,  PG-13)
12
The Mask of Zorro (1998,  PG-13)
13
The Man in the Iron Mask (1998,  PG-13)
14
X2 (2003,  PG-13)
15
Green Street Hooligans (2005,  R)
16
Saw (2004,  R)
17
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
18
Animal (2005,  R)
19
X-Men (2000,  PG-13)
20
The Scorpion King (2002,  PG-13)
21
Camp Rock (2008,  G)
22
Rigged (Fight Night) (2008,  R)
23
Beowulf (2007,  PG-13)
24
Night at the Museum (2006,  PG)
25
Night at the Museum 2: Battle of the Smithsonian (2009,  PG)
26
The Scorpion King 2: Rise of a Warrior (2008,  PG-13)
27
12 Rounds (2009,  PG-13)
28
The Marine (2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments