My Favorite Movies


  txflipflophoney's Rating My Rating
1
The Cheetah Girls 2 (2006,  Unrated)
The Cheetah Girls 2 1.5 Stars
well their okay
Click to Rate
2
Material Girls (2006,  PG)
Material Girls 5.0 Stars
good movie the end is the best part!!
Click to Rate
3
Uptown Girls (2003,  PG-13)
Click to Rate
4
High School Musical (2006,  Unrated)
High School Musical 3.5 Stars
didn't really like it
Click to Rate
5
School of Rock (2003,  PG-13)
School of Rock 1.5 Stars
its okay
Click to Rate
6
Akeelah and the Bee (2006,  PG)
Akeelah and the Bee 4.5 Stars
really good
Click to Rate
7
A Cinderella Story (2004,  PG)
A Cinderella Story 4.5 Stars
sweet movie
Click to Rate
8
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas (,  PG)
Dr. Seuss' How the Grinch Stole Christmas 5.0 Stars
love it
Click to Rate
9
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls 3.5 Stars
pretty good and funny
Click to Rate
10
Aquamarine (2006,  PG)
Aquamarine 5.0 Stars
cute movie
Click to Rate
11
Just My Luck (2006,  PG-13)
Just My Luck 4.5 Stars
havent seen yet
Click to Rate
12
Cheaper by the Dozen (2003,  PG)
Cheaper by the Dozen 3.0 Stars
okay
Click to Rate
13
Cheaper by the Dozen 2 (2005,  PG)
Cheaper by the Dozen 2 4.5 Stars
loved it
Click to Rate
14
R.V. (RV) (2006,  PG)
R.V. (RV) 2.5 Stars
really funny
Click to Rate
15
When a Stranger Calls (2006,  PG-13)
When a Stranger Calls Want To See
want to see it
Click to Rate
16
Night at the Museum (2006,  PG)
Click to Rate
17
Monster House (2006,  PG)
Click to Rate
18
Jersey Girl (2004,  PG-13)
Jersey Girl
ooh i love this movie
Click to Rate
19
Disturbia (2007,  PG-13)
Click to Rate
20
The Reaping (2007,  R)
Click to Rate
21
Eye For An Eye (1996,  R)
Eye For An Eye
Ive seen it
Click to Rate
22
Raise Your Voice (2004,  PG)
Click to Rate
23
Eragon (2006,  PG)
Eragon 5.0 Stars
i so want to see this
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments