My Favorite Movies
| ucantalwaysgetwhatuw1's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
All About the Benjamins (2002, R) |
|
|
| 2 |
Friday (1995, R) |
|
|
| 3 |
Next Friday (2000, R) |
|
|
| 4 |
Friday After Next (2002, R) |
|
|
| 5 |
Bad Boys II (2003, R) |
|
|
| 6 |
Barbershop (2002, PG-13) |
|
|
| 7 |
Boyz n the Hood (1991, R) |
|
|
| 8 |
Motives (2003, R) |
|
|
| 9 |
How High (2001, R) |
|
|
| 10 |
Mission (2000, Unrated) |
|
|
| 11 |
See No Evil (2006, R) |
|
|
| 12 |
Money Talks (1997, R) |
|
|
| 13 |
Radio (2003, PG) |
|
|
| 14 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 15 |
Collateral (2004, R) |
|
|
| 16 |
Above the Rim (1994, R) |
|
|
| 17 |
Juice (1992, R) |
|
|
| 18 |
Brown Sugar (2002, PG-13) |
|
|
| 19 |
The Gospel (2005, PG) |
|


