My Favorite Movies
| unicornsflyz's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
George and the Dragon (Dragon Sword) (2004, PG) |
|
|
| 2 |
The Wizard of Oz (1939, G) |
|
|
| 3 |
Soft Toilet Seats (2000, Unrated) |
|
|
| 4 |
Pokémon 3: The Movie (2001, G) |
|
|
| 5 |
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993, PG) |
|
|
| 6 |
Darwin's Nightmare (2005, Unrated) |
|
|
| 7 |
The Perfumed Nightmare (Mababangong Bangugot) (1980, Unrated) |
|
|
| 8 |
The Swan Princess II (The Swan Princess and the Secret of the Castle) (1998, G) |
|
|
| 9 |
The Princess Bride (1987, PG) |
|
|
| 10 |
Father of the Bride Part II (1995, PG) |
|
|
| 11 |
Balto III: Wings of Change (2005, G) |
|
|
| 12 |
Hi, Mom! (1970, R) |
|


