My Favorite Movies
| ursexigurl1324's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 2 |
Honey (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
Exit Wounds (2001, R) |
|
|
| 4 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
|
| 5 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
|
| 6 |
Cradle 2 the Grave (2003, R) |
|
|
| 7 |
Daddy Day Care (2003, PG) |
|
|
| 8 |
Big Daddy (1999, PG-13) |
|
|
| 9 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Messengers (2007, PG-13) |
|
|
| 12 |
Epic Movie (2007, PG-13) |
|
|
| 13 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
|
| 14 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 15 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 16 |
Saw (2004, R) |
|
|
| 17 |
Saw (2003, Unrated) |
|
|
| 18 |
I Know What You Did Last Summer (1997, R) |
|
|
| 19 |
House of Wax (1953) (1953, PG) |
|


