My Favorite Movies


  uwillieliray's Rating My Rating
1
300 (2007,  R)
300 4.5 Stars
it nice movie
Click to Rate
2
The 300 Spartans (1962,  Unrated)
Click to Rate
3
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
4
Remember the Titans (2000,  PG)
Click to Rate
5
A Walk on the Moon (1999,  R)
Click to Rate
6
Die Another Day (2002,  PG-13)
Click to Rate
7
Another Day In Paradise (1997,  R)
Click to Rate
8
DJ Tiesto - Another Day at the Office (2002,  Unrated)
Click to Rate
9
Do or Die (1985,  R)
Click to Rate
10
Die Hard (1988,  R)
Click to Rate
11
Living to Die (1990,  R)
Click to Rate
12
Black Angel (Angel Negro) (2000) (,  Unrated)
Click to Rate
13
The Don Is Dead (Beautiful But Deadly) (1973,  R)
Click to Rate
14
Angel (1984,  R)
Click to Rate
15
I Come in Peace (Dark Angel) (1990,  R)
Click to Rate
16
Blood Diamond (2006,  R)
Click to Rate
17
Demons of the Mind (Blood Evil)(Nightmare of Terror)(Blood Will Have Blood) (1972,  R)
Click to Rate
18
Tale of a Vampire (1992,  R)
Click to Rate
19
The First Power (1990,  R)
Click to Rate
20
Bats (1999,  PG-13)
Click to Rate
21
Murder at the Presidio (2005,  R)
Click to Rate
22
High Noon (2000,  PG-13)
Click to Rate
23
Madagascar: Escape 2 Africa (2008,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments