My Favorite Movies
| uxarexsoxstupid's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004, Unrated) |
|
|
| 2 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002, Unrated) |
|
|
| 3 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2002, Unrated) |
|
|
| 4 |
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2001, Unrated) |
|
|
| 5 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
|
| 6 |
Naruto the Movie - NCM Event (, Unrated) |
|
|
| 7 |
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004, Unrated) |
|
|
| 8 |
Bleach: Memories of Nobody (2006, Unrated) |
|
|
| 9 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 10 |
Resident Evil (2002, R) |
|
|
| 11 |
Resident Evil - Apocalypse (2004, R) |
|
|
| 12 |
Resident Evil: Extinction (2007, R) |
|


