My Favorite Movies
| vampsdeadlydreamgirl's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Vampires (1998, R) |
|
| 2 |
Razor Blade Smile (1998, R) |
|
| 3 |
The Hunger (1983, R) |
|
| 4 |
The Lost Boys (1987, R) |
|
| 5 |
Labyrinth (1986, PG) |
|
| 6 |
The Rocky Horror Picture Show (1975, R) |
|
| 7 |
Lost Boys 2: The Tribe (2008, Unrated) |
|
| 8 |
Bedazzled (2000, PG-13) |
|
| 9 |
Aeon Flux (2005, PG-13) |
|
| 10 |
Ultraviolet (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Madea Goes to Jail (2009, PG-13) |
|
| 12 |
Vampires: Out for Blood (2004, R) |











