My Favorite Movies
| vane1832's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Impossible Spy (1987, Unrated) |
|
| 2 |
Backstreet Justice (1993, R) |
|
| 3 |
A Broken Sole (2007, Unrated) |
|
| 4 |
The Insurgents (2007, R) |
|
| 5 |
Jackie Chan Adventures - The Search For The Talisman (2000, Unrated) |
|
| 6 |
Kung Fu Panda (2008, PG) |
|
| 7 |
Jackie Chan's Who Am I? (Wo shi shei) (1998, PG-13) |
|
| 8 |
Ging chaat goo si (Police Story) (Jackie Chan's Police Force) (1985, R) |
|
| 9 |
The Forbidden Kingdom (2008, PG-13) |
|
| 10 |
Rush Hour 3 (2007, PG-13) |
|
| 11 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
| 12 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
| 13 |
The Tuxedo (2002, PG-13) |
|
| 14 |
Shanghai Noon (2000, PG-13) |
|
| 15 |
Shanghai Knights (2003, PG-13) |
|
| 16 |
Around the World in 80 Days (2004, PG) |
















