Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  Vanna86685141's Rating My Rating
1
Howl's Moving Castle (2005,  PG)
Click to Rate
2
Porco Rosso (Kurenai no buta) (1992,  PG)
Click to Rate
3
The Last Unicorn (1982,  G)
Click to Rate
4
Steamboy (2005,  PG-13)
Click to Rate
5
Breakfast at Tiffany's (1961,  Unrated)
Click to Rate
6
Black Hawk Down (2001,  R)
Click to Rate
7
Somewhere in Time (1980,  PG)
Click to Rate
8
The Gift of Love (1958,  Unrated)
Click to Rate
9
The Emperor's New Groove (2000,  G)
Click to Rate
10
Treasure Planet (2002,  PG)
Click to Rate
11
Gone With the Wind (1939,  G)
Click to Rate
12
Casablanca (1942,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments