My Favorite Movies
| VenusInTheNight19444's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Art School Confidential (2006, R) |
|
|
| 2 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 3 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 4 |
Raising Arizona (1987, PG-13) |
|
|
| 5 |
Suspect Zero (2004, R) |
|
|
| 6 |
Dances With Wolves (1990, PG-13) |
|
|
| 7 |
Wisegirls (, Unrated) |
|
|
| 8 |
Field of Dreams (1989, PG) |
|
|
| 9 |
Transamerica (2005, R) |
|
|
| 10 |
Coyote Ugly (2000, PG-13) |
|
|
| 11 |
National Treasure (2004, PG) |
|
|
| 12 |
Post Impact (, Unrated) |
|
|
| 13 |
Darkness Falls (2003, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Tooth Fairy (2006, Unrated) |
|
|
| 15 |
Hocus Pocus (1993, PG) |
|
|
| 16 |
Holes (2003, PG) |
|


