My Favorite Movies
| vherm's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
|
| 3 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
Live Free or Die Hard (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
Die Hard 2 (Die Hard 2: Die Harder) (1990, R) |
|
|
| 7 |
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995, R) |
|
|
| 8 |
Die Hard (1988, R) |
|
|
| 9 |
Die Another Day (2002, PG-13) |
|
|
| 10 |
Forrest Gump (1994, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Sci-Fi Boys (2006, Unrated) |
|
|
| 12 |
Point Blank (1998, Unrated) |
|


