Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. vigor555
  2. Alcestis

Give list a short description

  vigor555's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Click to Rate
2
A Cinderella Story (2004,  PG)
Click to Rate
3
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
4
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
6
The Pirates of Penzance (1983,  Unrated)
Click to Rate
7
The Perfect Holiday (2007,  PG)
Click to Rate
8
What Love Is (2008,  R)
Click to Rate
9
Garfield: A Tail of Two Kitties (2006,  PG)
Click to Rate
10
Love Bites (2001,  Unrated)
Click to Rate
11
Taj Mahal: An Eternal Love Story (2005,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments