My Favorite Movies
| VikkiHart's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Atonement (2007, R) |
|
|
| 2 |
Becoming Jane (2007, PG) |
|
|
| 3 |
Moulin Rouge! (2001, PG-13) |
|
|
| 4 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005, PG-13) |
|
|
| 5 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983, PG) |
|
|
| 6 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002, PG) |
|
|
| 7 |
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999, PG) |
|
|
| 8 |
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980, PG) |
|
|
| 9 |
Stardust (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007, R) |
|
|
| 11 |
The Golden Compass (2007, PG-13) |
|
|
| 12 |
Cry Baby (1990, PG-13) |
|
|
| 13 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|


