My Favorite Movies


  Virginia473177377's Rating My Rating
1
The Craft (1996,  R)
2
The Notebook (2004,  PG-13)
3
Eyes (1970,  Unrated)
4
Happy Feet (2006,  PG)
5
College Road Trip (2008,  G)
6
Scary Movie (2000,  R)
7
Epic Movie (2007,  PG-13)
8
The Nightmare Before Christmas (2008,  PG)
9
27 Dresses (2008,  PG-13)
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
11
Final Destination (2000,  R)
12
Final Destination 2 (2003,  R)
13
Final Destination 3 (2006,  R)
14
The Ring Two (2005,  PG-13)
15
The Grudge (2004,  PG-13)
16
The Grudge 2 (2006,  PG-13)
17
Scream (1996,  R)
18
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
19
Evan Almighty (2007,  PG)
20
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments