My Favorite Movies
| VJVC's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
December Boys (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
Bring It On: In It to Win It (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, Unrated) |
|
|
| 10 |
My Boy Jack (2007, Unrated) |
|


