My Favorite Movies


  wagonburner63's Rating My Rating
1
Dances With Wolves (1990,  PG-13)
2
The Rocky Horror Picture Show (1975,  R)
3
X-Men (2000,  PG-13)
4
Down to Earth (2001,  PG-13)
Down to Earth
Loved doing work on this movie dressed as a cavemen it was fun but long hours in the make up chair
5
Road House (1989,  R)
6
The Lord of the Rings (1978,  PG)
7
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
8
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
9
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
10
Left Behind - The Movie (2001,  PG-13)
11
Dreamcatcher (2003,  R)
Dreamcatcher
love this would watch it many time

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments