My Favorite Movies
| Wen0527's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Sex and the City (2008, R) |
|
|
| 2 |
Kung Fu Panda (2008, PG) |
|
|
| 3 |
You Don't Mess with the Zohan (2008, PG-13) |
|
|
| 4 |
Lao shi jia lao da (Ah Long Pte Ltd) (2008, Unrated) |
|
|
| 5 |
Norbit (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
The Pink Panther (2006, PG) |
|
|
| 7 |
Ah sou (Mob Sister) (2005, Unrated) |
|
|
| 8 |
Gong fu guan lan (Kung Fu Dunk) (2008, Unrated) |
|
|
| 9 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 10 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 11 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|


