My Favorite Movies
| wennie30432's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
|
| 2 |
Lara Croft - Tomb Raider (2001, PG-13) |
|
|
| 3 |
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Original Sin (2001, R) |
|
|
| 5 |
Gia (1998, R) |
|
|
| 6 |
The Good Shepherd (2006, R) |
|
|
| 7 |
Troy (2004, R) |
|
|
| 8 |
Girl, Interrupted (1999, R) |
|
|
| 9 |
The Parent Trap (1998, PG) |
|
|
| 10 |
The Sisterhood of the Traveling Pants (2005, PG) |
|
|
| 11 |
Raising Helen (2004, PG-13) |
|
|
| 12 |
Taking Lives (2004, Unrated) |
|


