My Favorite Movies


  1. wheelinforchrist
  2. Brian

Give list a short description

  wheelinforchrist's Rating My Rating
1
Sin City (2005,  R)
Click to Rate
2
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
3
The Passion of the Christ (2004,  R)
Click to Rate
4
Mars Attacks! (1996,  PG-13)
Click to Rate
5
Bean (1997,  PG-13)
Click to Rate
6
Mr. Bean's Holiday (2007,  G)
Click to Rate
7
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988,  PG)
Click to Rate
8
Labyrinth (1986,  PG)
Click to Rate
9
The Rocky Horror Picture Show (1975,  R)
Click to Rate
10
Army of Darkness (1993,  R)
Click to Rate
11
Spaceballs (1987,  PG)
Click to Rate
12
The Spongebob Squarepants Movie (2004,  PG)
Click to Rate
13
Flubber (1997,  PG)
Click to Rate
14
Mr. Magorium's Wonder Emporium (2007,  G)
Click to Rate
15
The Beverly Hillbillies (1993,  PG)
Click to Rate
16
Ernest Saves Christmas (1988,  PG)
Click to Rate
17
Larry the Cable Guy: Health Inspector (2006,  PG-13)
Click to Rate
18
Detroit Rock City (1999,  R)
Click to Rate
19
Poison Ivy (1992,  R)
Click to Rate
20
Music and Lyrics (2006,  PG-13)
Click to Rate
21
Never Been Kissed (1999,  PG-13)
Click to Rate
22
Father of the Bride (1991,  PG)
Click to Rate
23
Father of the Bride Part II (1995,  PG)
Click to Rate
24
The Tuxedo (2002,  PG-13)
Click to Rate
25
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed (2004,  PG)
Click to Rate
26
Garfield - The Movie (2004,  PG)
Click to Rate
27
Garfield: A Tail of Two Kitties (2006,  PG)
Click to Rate
28
The Dukes of Hazzard (2005,  PG-13)
Click to Rate
29
The Grudge (2004,  PG-13)
Click to Rate
30
It's a Wonderful Life (1946,  Unrated)
Click to Rate
31
Time Bandits (1981,  PG)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments