Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  WhiskeyGirl2008's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Johnny Depp is HOTTT!!!!
3
Save the Last Dance (2001,  PG-13)
Save the Last Dance
shows how blacks and whites can live in the same world with out hatered
4
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
Vin Diesel is so hot....
5
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
good movie
7
Happy Feet (2006,  PG)
Happy Feet
cute movie
8
Scream 3 (2000,  R)
9
Scream 2 (1997,  R)
10
Scream (1996,  R)
11
Halloween (1978,  R)
12
Halloween II (1981,  R)
13
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989,  R)
14
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) (1998,  R)
15
Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988,  R)
16
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic
Sad...
17
American Pie (1999,  R)
American Pie
FUNNY!!!!!!!!!!!!!!!!
18
American Pie Presents - Band Camp (2005,  R)
19
American Pie 2 (2001,  R)
20
American Pie 5: The Naked Mile (2006,  R)
21
Wedding Crashers (2005,  R)
22
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
The way they show their love for each other is not normal.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments