Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  WhiskeyGirl2011's Rating My Rating
1
Four Brothers (2005,  R)
Four Brothers 5.0 Stars
best fuckin action movie ever i love mark wahlberg
Click to Rate
2
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
Live Free or Die Hard 5.0 Stars
best freakin movie bruce willis has done loved it can i go c it again
i want 2 do some of those tricks they did they lookd awesome & fun lolz a must c
Click to Rate
3
Shooter (2007,  R)
Shooter 5.0 Stars
LOVED IT LOVE MARK WAHLBERG HE IS FUKIN SEXY AS HELL I LOVE THAT MOVIE BOUT 2 WATCH IT AGAIN I LIKE HIM BETTER IN 4 BROTHERS THO
Click to Rate
4
Facing the Giants (2006,  PG)
Facing the Giants 5.0 Stars
excellent movie so inspirein a must see i loved itu dont have 2 b a christan 2 like this movie or like football just watch it & c wat can happen with gods help
Click to Rate
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 5.0 Stars
best fuckin movie i loved it & orlando bloom was so fuckin HHHHOOOOTTT AASS HHEELLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUT YEA great movie a must c
Click to Rate
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 5.0 Stars
best flippin movie
Click to Rate
7
The Fast and the Furious (2003,  PG-13)
The Fast and the Furious 5.0 Stars
best car movie ever
Click to Rate
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 5.0 Stars
great frekin movie
Click to Rate
9
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
10
The Longest Yard (2005,  PG-13)
Click to Rate
11
Black Beauty (1957,  G)
Click to Rate
12
Little Black Book (2004,  PG-13)
Click to Rate
13
Remember the Titans (2000,  PG)
Click to Rate
14
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic 5.0 Stars
great movie yet sad
Click to Rate
15
Cry Wolf (2005,  PG-13)
Cry Wolf 5.0 Stars
great freakin movie keeps u @ he edge of ur seat
Click to Rate
16
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
17
Martina McBride - Martina (2003,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments