My Favorite Movies


  whiteheartdodo's Rating My Rating
1
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
Click to Rate
2
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
3
The Lion King (1994,  G)
Click to Rate
4
Rush Hour (1998,  PG-13)
Click to Rate
5
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate
6
Disney's Aladdin (1992,  G)
Click to Rate
7
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
Click to Rate
8
Shrek (2001,  PG)
Click to Rate
9
Big Daddy (1999,  PG-13)
Click to Rate
10
Jumanji (1995,  PG)
Click to Rate
11
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Click to Rate
13
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Click to Rate
14
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
15
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Click to Rate
16
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments