My Favorite Movies
| WhiteLaurel38's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
|
| 5 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 6 |
Ocean's Eleven (2001, PG-13) |
|
|
| 7 |
Gladiator (2000, R) |
|
|
| 8 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
|
| 9 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 12 |
Bend It Like Beckham (2002, PG-13) |
|
|
| 13 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 15 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988, PG) |
|
|
| 16 |
Sweet Home Alabama (2002, PG-13) |
|
|
| 17 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
|
| 18 |
The Matrix (1999, R) |
|


