My Favorite Movies


  whitetiger50006's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl
Love Johnny
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Johnny being funny here
3
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic
Love the Love story and drama too
4
Finding Nemo (2003,  G)
Finding Nemo
My son loves nemo
5
Saw II (2005,  R)
Saw II
This is also in my collection and love to solve puzzles
6
Saw III (2006,  R)
Saw III
I have this one this has too many twists
7
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Dirty Dancing
I love Patrick
8
Grease (1978,  PG)
Grease
I also love John
9
Shrek 2 (2004,  PG)
Shrek 2
This was cool
10
Ghost Rider (2007,  PG-13)
Ghost Rider
I love this one it is thebest one ever seen

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments