My Favorite Movies


  wildangelharmony's Rating My Rating
1
50 First Dates (2004,  PG-13)
Click to Rate
2
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
3
Unfaithful (2002,  R)
Click to Rate
4
Serendipity (2001,  PG-13)
Click to Rate
5
Elektra (2005,  PG-13)
Click to Rate
6
Star Wars: Clone Wars - Volume 1 (,  G)
Click to Rate
7
Star Wars: Clone Wars - Volume 2 (,  G)
Click to Rate
8
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
Click to Rate
9
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
Click to Rate
10
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002,  PG)
Click to Rate
11
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
Click to Rate
12
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
Click to Rate
13
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
Click to Rate
14
The Shawshank Redemption (1994,  R)
Click to Rate
15
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
Click to Rate
16
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
Click to Rate
17
The Lord of the Rings (1978) (1978,  PG)
Click to Rate
18
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
Click to Rate
19
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
20
The Family Man (2000,  PG-13)
Click to Rate
21
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 4.0 Stars
i love johny depp
Click to Rate
22
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
23
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Click to Rate
24
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
Click to Rate
25
Star Trek - First Contact (1996,  PG-13)
Click to Rate
26
Star Trek - Insurrection (1998,  PG)
Click to Rate
27
Star Trek - Nemesis (2002,  PG-13)
Click to Rate
28
Star Trek V - The Final Frontier (1989,  PG)
Click to Rate
29
Star Trek Generations (1994,  PG)
Click to Rate
30
Star Trek VI - The Undiscovered Country (1991,  PG)
Click to Rate
31
Star Trek II - The Wrath of Khan (1982,  PG)
Click to Rate
32
Star Trek IV - The Voyage Home (1986,  PG)
Click to Rate
33
Star Trek III - The Search for Spock (1984,  PG)
Click to Rate
34
Babylon 5: A Call to Arms (1999,  Unrated)
Click to Rate
35
Babylon 5: The River of Souls (1998,  Unrated)
Click to Rate
36
Babylon 5: Thirdspace (1998,  Unrated)
Click to Rate
37
Babylon 5: In the Beginning (1998,  Unrated)
Click to Rate
38
Babylon 5: The Gathering (1993,  Unrated)
Click to Rate
39
Babylon 5: The Legend of the Rangers: To Live and Die in Starlight (2002,  Unrated)
Click to Rate
40
Babylon A.D. (2008,  PG-13)
Click to Rate
41
Next (2007,  PG-13)
Next 4.5 Stars
i love nicolas cage...
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments