My Favorite Movies


  wildfan211237's Rating My Rating
1
Grease (1978,  PG)
Grease 3.5 Stars
Grease!! WAS THE BEST MUSICAL EVER!!!
Click to Rate
2
The Departed (2006,  R)
The Departed 3.5 Stars
Good
Click to Rate
3
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Click to Rate
4
Remember the Titans (2000,  PG)
Click to Rate
5
Back to the Future (1985,  PG)
Click to Rate
6
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days 3.5 Stars
This movies pretty funny
Click to Rate
7
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
8
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
9
The Italian Job (2003,  PG-13)
The Italian Job 4.0 Stars
Smart People!!
Click to Rate
10
Four Brothers (2005,  R)
Click to Rate
11
1408 (2007,  PG-13)
Click to Rate
12
Shooter (2007,  R)
Click to Rate
13
Catch Me If You Can (2002,  PG-13)
Click to Rate
14
Wild Hogs (2007,  PG-13)
Wild Hogs 4.0 Stars
All Star cast
Click to Rate
15
The Strangers (2008,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments