My Favorite Movies
| william3505's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Trinity Is Still My Name (...continuavano a chiamarlo Trinità) (1971, G) |
|
|
| 2 |
Scandalize My Name: Stories From the Blacklist (1999, Unrated) |
|
|
| 3 |
Strawberry Shortcake: The Sweet Dreams Movie (2006, G) |
|
|
| 4 |
El Vacilon: The Movie (2006, R) |
|
|
| 5 |
Dreamer: The Movie (2005, Unrated) |
|
|
| 6 |
Twilight Zone: The Movie (1983, PG) |
|
|
| 7 |
Mother Teresa:In the Name of God's Poor (, PG-13) |
|
|
| 8 |
Silent Movie (1976, PG) |
|
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
Terry and the Pirates (2000, Unrated) |
|
|
| 11 |
Los Dos Mundos de Angelita (The Two Worlds of Angelita) (1982, R) |
|
|
| 12 |
Infinite Worlds of H G Wells (, Unrated) |
|
|
| 13 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 14 |
Epic Movie (2007, PG-13) |
|
|
| 15 |
The Simpsons Movie (2007, PG-13) |
|


