My Favorite Movies
| williamskhaneizia's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hannah Montana: DVD Game: Sing, Dance, Act, Play (2008, Unrated) |
|
| 2 |
Hannah Montana: One in a Million (2007, Unrated) |
|
| 3 |
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour (2008, G) |
|
| 4 |
Hannah Montana: The Movie (2009, G) |
|
| 5 |
Bolt (2008, PG) |
|
| 6 |
The Suite Life of Zack & Cody: Lip Synchin' in the Rain (2008, Unrated) |
|
| 7 |
High School Musical 3: Senior Year (2008, G) |
|
| 8 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
| 9 |
High School Musical 4: East Meets West (2008, Unrated) |
|
| 10 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 11 |
High School Musical: The Concert (2007, Unrated) |
|
| 12 |
Princess Protection Program (2009, Unrated) |
|
| 13 |
Wet and Wild Summer! (Exchange Lifeguards) (1993, R) |











