Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. willieburge48
  2. Willie

The Green Mile, The Color Purple

  willieburge48's Rating My Rating
1
A Private's Affair (1959,  Unrated)
2
The Henderson Monster (1980,  Unrated)
3
From China with Love (1998,  Unrated)
4
Breaking Free (1995,  Unrated)
5
Folks! (1992,  PG-13)
6
Prime Evil (1989,  Unrated)
7
Night Marchers 3: Valley of Death (,  Unrated)
8
Babe (1995,  G)
9
The Gambler (1980,  Unrated)
10
Dance For Camera (2003,  Unrated)
11
Kiss Toledo Goodbye (2000,  R)
12
Who's Your Daddy (2003,  R)
13
Overnight Delivery (1998,  PG-13)
14
Last Rites (2006,  R)
15
Lady Death (2004,  Unrated)
16
Revenge of the Middle-Aged Woman (2004,  Unrated)
17
Christine (1983,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments