My Favorite Movies


  witchfindergeneral1's Rating My Rating
1
Malabimba, (Possession of a Teenager), (The Malicious Whore) (1979,  PG)
2
Vampyros Lesbos (Lesbian Vampires: The Heiress of Dracula) (1970,  Unrated)
3
Kyôfu joshikôkô: bôkô rinchi kyôshitsu (Terrifying Girls' High School: Lynch Law Classroom) (1973,  Unrated)
4
Re-Animator (1985,  R)
5
Hollywood Chainsaw Hookers (1988,  R)
6
Mais ne nous délivrez pas du mal (Don't Deliver Us From Evil) (2006,  Unrated)
7
Necropolis (Necropolis: City of the Dead) (1987,  R)
8
Caligola (Caligula) (Edited Version) (1979,  R)
9
Ninja III - The Domination (1984,  R)
10
Poruno no joô: Nippon sex ryokô (The Pornstar Travels Around Japan) (Journey to Japan) (1973,  R)
11
E tu vivrai nel terrore - L'aldilà (The Beyond) (1981,  Unrated)
12
Pembalasan ratu pantai selatan (Lady Terminator) (Nasty Hunter) (Shooting Star) (1988,  R)
13
Salo (Salò o le 120 giornate di Sodoma) (1979,  NC-17)
14
Blood Sucking Freaks (Bloodsucking Freaks) (1976,  R)
15
Frauen für Zellenblock 9 (Women in Cellblock 9) (Tropical Inferno) (1977,  Unrated)
16
Baat sin faan dim ji yan yuk cha siu baau (The Untold Story) (Human Pork Chop) (1993,  Unrated)
17
Casa privata per le SS (SS Girls) (Private House of the SS) (1977,  Unrated)
18
Female Prisoner #701 - Scorpion (1973,  Unrated)
19
Sleepaway Camp (1983,  R)
20
Silip: Daughters Of Eve (1985,  Unrated)
21
Gwendoline (1984,  R)
22
Beyond the Valley of the Dolls (1970,  NC-17)
23
Salon Kitty (Edited Version) (1976,  Unrated)
24
Thriller - A Cruel Picture (1974,  Unrated)
25
The House on Sorority Row (1983,  R)
26
Le Notti del terrore (Burial Ground: The Nights of Terror) (The Zombie Dead) (1981,  Unrated)
27
The Reincarnation of Isabel (Riti, magie nere e segrete orge nel trecento) (1972,  G)
28
The Sinful Dwarf (Dvaergen) (1973,  Unrated)
29
Venus in Furs (1970,  R)
30
Mad Foxes (1982,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments