My Favorite Movies


  WolfmanJenkins165984's Rating My Rating
1
Groundhog Day (1993,  PG)
Click to Rate
2
AVP - Alien Vs. Predator (2004,  PG-13)
Click to Rate
3
Dumb and Dumber (1994,  PG-13)
Click to Rate
4
TRON (1982,  PG)
Click to Rate
5
Predator (1987,  R)
Click to Rate
6
Family Guy - Blue Harvest (2008,  Unrated)
Click to Rate
7
Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977,  PG)
Click to Rate
8
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980,  PG)
Click to Rate
9
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983,  PG)
Click to Rate
10
Ultimate Dinosaur Collection (,  Unrated)
Click to Rate
11
Breaker, Breaker (1977,  PG)
Click to Rate
12
Uncle Buck (1989,  PG)
Click to Rate
13
The Great Outdoors (1988,  PG)
Click to Rate
14
Tommy Boy (1995,  PG-13)
Click to Rate
15
Black Sheep (1996,  PG-13)
Click to Rate
16
Office Space (1999,  R)
Click to Rate
17
School of Rock (2003,  PG-13)
Click to Rate
18
Old School (2003,  R)
Click to Rate
19
First Blood (Rambo: First Blood) (1982,  R)
Click to Rate
20
Rambo: First Blood Part II (1985,  R)
Click to Rate
21
Rambo III (1988,  R)
Click to Rate
22
Dreamcatcher (2003,  R)
Click to Rate
23
Superbad (2007,  R)
Click to Rate
24
Shooter (2007,  R)
Click to Rate
25
Better Off Dead (1985,  PG)
Click to Rate
26
One Crazy Summer (1986,  PG)
Click to Rate
27
Happy Gilmore (1996,  PG-13)
Click to Rate
28
Mortal Kombat (1995,  PG-13)
Click to Rate
29
Kingpin (1996,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments