My Favorite Movies


  wonderwinks2010's Rating My Rating
1
Van Helsing (2004,  PG-13)
Van Helsing 5.0 Stars
flippin awesome!!
Click to Rate
2
X-Men: The Last Stand (2006,  PG-13)
Click to Rate
3
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl 5.0 Stars
loved it!!
Click to Rate
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
5
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 5.0 Stars
Loved it again!!
Click to Rate
6
Anacondas - The Hunt for the Blood Orchid (2004,  PG-13)
Click to Rate
7
Jaws (1975,  PG)
Jaws 4.0 Stars
awsome!!
Click to Rate
8
Indiana Jones and the Last Crusade (1989,  PG-13)
Click to Rate
9
Hook (1991,  PG)
Click to Rate
10
Robin Hood - Men in Tights (1993,  PG-13)
Click to Rate
11
National Treasure (2004,  PG)
National Treasure 4.5 Stars
i liked it
Click to Rate
12
History of the World -- Part I (1981,  R)
History of the World -- Part I 5.0 Stars
i loved it
Click to Rate
13
Happy Feet (2006,  PG)
Happy Feet 5.0 Stars
I LOVED IT!!!!!!!!!!
Click to Rate
14
Flushed Away (2006,  PG)
Flushed Away 4.5 Stars
loved it
Click to Rate
15
Ghost Rider (2007,  PG-13)
Ghost Rider 5.0 Stars
loved it
Click to Rate
16
The Wicker Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
17
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) (1995,  R)
Die Hard With a Vengeance (Die Hard 3) 5.0 Stars
it was awsome!!!
Click to Rate
18
Disturbia (2007,  PG-13)
Click to Rate
19
Idiocracy (2005,  R)
Click to Rate
20
Mr. Bean's Holiday (2007,  G)
Click to Rate
21
Jackass - The Movie (2002,  R)
Jackass - The Movie 5.0 Stars
loved it!!
Click to Rate
22
Halloween (1978,  R)
Click to Rate
23
Halloween II (1981,  R)
Click to Rate
24
Halloween - Resurrection (2002,  R)
Click to Rate
25
Halloween 4: The Return of Michael Myers (1988,  R)
Click to Rate
26
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers (1989,  R)
Click to Rate
27
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) (1998,  R)
Click to Rate
28
White Fang (1991,  PG)
Click to Rate
29
Terminator 2: Judgment Day (1991,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments