My Favorite Movies
| worshipgirl839's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Passion of the Christ (2004, R) |
|
|
| 2 |
Extreme Days (2001, PG) |
|
|
| 3 |
Hangman's Curse (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
The Ultimate Gift (2006, PG) |
|
|
| 5 |
Gracie (2007, PG-13) |
|
|
| 6 |
Cheaper by the Dozen (2003, PG) |
|
|
| 7 |
Cheaper by the Dozen 2 (2005, PG) |
|
|
| 8 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 9 |
Never Been Kissed (1999, PG-13) |
|
|
| 10 |
National Lampoon's Christmas Vacation (1989, PG-13) |
|
|
| 11 |
National Lampoon's Vacation (1983, R) |
|
|
| 12 |
National Lampoon's European Vacation (1985, PG-13) |
|
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Princess Diaries (2001, G) |
|
|
| 15 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2000, G) |
|
|
| 16 |
Confessions of a Teenage Drama Queen (2004, PG) |
|
|
| 17 |
Tank (1984, PG) |
|
|
| 18 |
Rocky (1976, PG) |
|
|
| 19 |
Rocky II (1979, PG) |
|
|
| 20 |
Rocky III (1982, PG) |
|
|
| 21 |
Rocky IV (1985, PG) |
|
|
| 22 |
Rocky V (1990, PG-13) |
|
|
| 23 |
Rocky Balboa (1990, PG) |
|
|
| 24 |
Meet the Parents (2000, PG-13) |
|
|
| 25 |
Meet The Fockers (2004, PG-13) |
|



