My Favorite Movies
| www131's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) (2004, PG-13) |
|
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
|
| 3 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 4 |
A Nightmare on Elm Street (1984, R) |
|
|
| 5 |
ATL (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Alien (1979, R) |
|
|
| 7 |
Austin Powers - International Man of Mystery (1997, PG-13) |
|
|
| 8 |
Austin Powers - The Spy Who Shagged Me (1999, PG-13) |
|
|
| 9 |
Austin Powers in Goldmember (2002, PG-13) |
|
|
| 10 |
Baby Boy (2001, R) |
|
|
| 11 |
That's So Raven: Disguise the Limit (2004, Unrated) |
|
|
| 12 |
Dr. Dolittle 3 (2006, PG) |
|
|
| 13 |
The Cheetah Girls (2003, Unrated) |
|
|
| 14 |
Phat Girlz (2006, PG-13) |
|
|
| 15 |
College Road Trip (2008, G) |
|
|
| 16 |
The Cheetah Girls 2 (2006, Unrated) |
|
|
| 17 |
Zenon: Z3 (2004, Unrated) |
|
|
| 18 |
The Suite Life of Zack & Cody: Lip Synchin' in the Rain (2008, Unrated) |
|
|
| 19 |
That's So Suite Life of Hannah Montana (, G) |
|


