My Favorite Movies


  wwwk2babygirl2006olyahoocom's Rating My Rating
1
Queen of the Damned (2002,  R)
Click to Rate
2
Romeo Must Die (2000,  R)
Click to Rate
3
Phat Girlz (2006,  PG-13)
Click to Rate
4
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Click to Rate
5
This Christmas (2007,  PG-13)
Click to Rate
6
The Salon (2005,  PG-13)
Click to Rate
7
Nora's Hair Salon (2004,  R)
Click to Rate
8
Beauty Shop (2005,  PG-13)
Click to Rate
9
The Longest Yard (2005,  PG-13)
The Longest Yard 3.0 Stars
I LIKE THAT MOVIE
Click to Rate
10
Scream (1996,  R)
Click to Rate
11
Scream 2 (1997,  R)
Click to Rate
12
Scream 3 (2000,  R)
Click to Rate
13
Shrek (2001,  PG)
Shrek 3.0 Stars
LIKE IT
Click to Rate
14
Shrek 2 (2004,  PG)
Click to Rate
15
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Shrek the Third (Shrek 3) 3.0 Stars
LOVE THIS MOVIE
Click to Rate
16
Two Can Play That Game (2001,  R)
Click to Rate
17
Child's Play (1988,  R)
Click to Rate
18
Child's Play 2 (1990,  R)
Click to Rate
19
Child's Play 3 (1991,  R)
Click to Rate
20
Jump In! (2007,  Unrated)
Click to Rate
21
Taxi (2004,  PG-13)
Click to Rate
22
The Cheetah Girls (2003,  Unrated)
Click to Rate
23
The Cheetah Girls 2 (2006,  Unrated)
Click to Rate
24
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls 4.5 Stars
i like that movie alot
Click to Rate
25
Confessions of a Teenage Drama Queen (2004,  PG)
Click to Rate
26
The Players Club (1998,  R)
Click to Rate
27
Friday (1995,  R)
Click to Rate
28
Next Friday (2000,  R)
Click to Rate
29
Friday After Next (2002,  R)
Click to Rate
30
Barbershop (2002,  PG-13)
Click to Rate
31
Barbershop 2 - Back in Business (2004,  PG-13)
Click to Rate
32
Are We There Yet? (2005,  PG)
Click to Rate
33
Are We Done Yet? (2007,  PG)
Click to Rate
34
All About the Benjamins (2002,  R)
Click to Rate
35
Boyz n the Hood (1991,  R)
Click to Rate
36
Anaconda (1997,  PG-13)
Click to Rate
37
First Sunday (2008,  PG-13)
Click to Rate
38
You Got Served (2004,  PG-13)
Click to Rate
39
Honey (2003,  PG-13)
Click to Rate
40
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
41
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
Click to Rate
42
Like Mike (2002,  PG)
Click to Rate
43
Like Mike 2: Streetball (2006,  PG)
Click to Rate
44
Johnson Family Vacation (2004,  PG-13)
Click to Rate
45
Roll Bounce (2005,  PG-13)
Click to Rate
46
Austin Powers in Goldmember (2002,  PG-13)
Austin Powers in Goldmember 5.0 Stars
L.O.V.E THAT M.O.V.I.E
Click to Rate
47
Carmen - A Hip Hopera (2001,  PG-13)
Click to Rate
48
The Pink Panther (2006,  PG)
Click to Rate
49
Dreamgirls (2006,  PG-13)
Click to Rate
50
The Beyonce Experience LIVE (,  Unrated)
Click to Rate
51
Click (2006,  PG-13)
Click to Rate
52
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
Rush Hour 2 3.0 Stars
LOVE IT
Click to Rate
53
Big Daddy (1999,  PG-13)
Big Daddy 3.0 Stars
LOVE THIS MOVIE
Click to Rate
54
How the Grinch Stole Christmas (2000,  PG)
How the Grinch Stole Christmas 3.0 Stars
LOVE THIS MOVIE
Click to Rate
55
The Matrix (1999,  R)
The Matrix 3.0 Stars
THIS IS THE REALEST MOVIE EVER
Click to Rate
56
Grease (1978,  PG)
Grease 3.0 Stars
L.O.V.E THIS M.O.V.I.E
Click to Rate
57
Grease 2 (1982,  PG)
Click to Rate
58
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory 3.5 Stars
i got that movie i like it
Click to Rate