My Favorite Movies


  wwwmaddawglee2k7's Rating My Rating
1
Shooter (2007,  R)
Shooter 5.0 Stars
Definately 1 of the best action movie ever made!
Click to Rate
2
Crank (2006,  R)
Crank 4.5 Stars
Crazy Shootin... I like it!
Click to Rate
3
The Transporter (2002,  PG-13)
Click to Rate
4
Scarface (1983,  R)
Scarface 4.5 Stars
Fuckin shit heads!! Movie bad still!!
Click to Rate
5
District B13 (Banlieue 13) (2004,  R)
Click to Rate
6
Transporter 2 (2005,  PG-13)
Click to Rate
7
44 Minutes (2003,  R)
44 Minutes 4.0 Stars
Shooting galore!!
Click to Rate
8
Tears of the Sun (2003,  R)
Click to Rate
9
Blood Diamond (2006,  R)
Click to Rate
10
Black Hawk Down (2001,  R)
Click to Rate
11
Derailed (2005,  R)
Click to Rate
12
Equilibrium (2002,  R)
Equilibrium 4.0 Stars
Alright
Click to Rate
13
Constantine (2005,  R)
Click to Rate
14
Nid de Guêpes (The Nest) (2002,  R)
Click to Rate
15
Last Run (2001,  R)
Click to Rate
16
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic 4.5 Stars
Classic
Click to Rate
17
Jarhead (2005,  R)
Click to Rate
18
Live Free or Die Hard (2007,  PG-13)
Click to Rate
19
Bad Boys II (2003,  R)
Click to Rate
20
Van Helsing (2004,  PG-13)
Van Helsing 4.5 Stars
Great Movie
Click to Rate
21
Underworld: Evolution (2006,  R)
Click to Rate
22
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith 4.5 Stars
Crazy
Click to Rate
23
Fled (1996,  R)
Click to Rate
24
Casino Royale (2006,  PG-13)
Casino Royale 4.5 Stars
Bond at his best!!
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments