My Favorite Movies
| wwwmflewellen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Biker Boyz (2003, PG-13) |
|
| 2 |
Boyz n the Hood (1991, R) |
|
| 3 |
Leprechaun in the Hood (2000, R) |
|
| 4 |
Snoop Dogg's Hood of Horror (2007, R) |
|
| 5 |
Hood of the Living Dead (2004, R) |
|
| 6 |
Tales from the Hood (1995, R) |
|
| 7 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 11 |
Beloved (1998, R) |
|
| 12 |
Red Rose (2004, Unrated) |
|
| 13 |
Child's Play (1988, R) |
|
| 14 |
Child's Play 2 (1990, R) |
|
| 15 |
Child's Play 3 (1991, R) |
|
| 16 |
Dirty Dancing (1987, PG-13) |
|
| 17 |
Fright Night (1985, R) |
|
| 18 |
Fright Night Part 2 (1989, R) |
|
| 19 |
Night of the Demons II (1994, R) |
|
| 20 |
Night of the Living Dead (1968, Unrated) |
|
| 21 |
Night of the Demon (1957) (, Unrated) |
|
| 22 |
Bride of Chucky (1998, R) |
|
| 23 |
Seed Of Chucky (2004, R) |
|
| 24 |
Cry Baby (1990, PG-13) |






















