My Favorite Movies
| wwwqueenkong's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Mamma Mia! (2008, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Witches (1990, PG) |
|
|
| 3 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
Stepmom (1998, PG-13) |
|
|
| 5 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 6 |
Enchanted (2007, PG) |
|
|
| 7 |
The Holiday (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
The Phantom of the Opera (2004, PG-13) |
|
|
| 9 |
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004, PG) |
|
|
| 10 |
The Addams Family (1991, PG-13) |
|
|
| 11 |
Sister Act (1992, PG) |
|
|
| 12 |
Meet the Parents (2000, PG-13) |
|
|
| 13 |
Jump In! (2007, Unrated) |
|
|
| 14 |
The Mummy (1999, PG-13) |
|
|
| 15 |
Music and Lyrics (2006, PG-13) |
|


