My Favorite Movies


  wyominggirl2's Rating My Rating
1
Hauru no ugoku shiro (Howl's Moving Castle) (2005,  PG)
2
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
3
Neko no Ongaeshi (The Cat Returns) (2002,  G)
Neko no Ongaeshi (The Cat Returns)
Muuuuuuuta!!!!!!!!!!!
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
5
Kingdom of Heaven (2005,  R)
6
Elizabethtown (2005,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl
It's got Orlando Bloom in it
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
9
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
10
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
11
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
The Lord of the Rings - The Return of the King
It's got Orlando Bloom in it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments