My Favorite Movies
| x69xladeebx69x's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 4 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 5 |
Green Street Hooligans (2005, R) |
|
| 6 |
The Football Factory (2004, R) |
|
| 7 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 8 |
Santa Claus (1959, Unrated) |
|
| 9 |
Single Santa Seeks Mrs. Claus (2004, Unrated) |
|
| 10 |
I Saw Mommy Kissing Santa Claus (2001, Unrated) |
|
| 11 |
Santa Claus Is Comin' to Town (1970, Unrated) |
|
| 12 |
Santa Claus - The Movie (1985, PG) |
|
| 13 |
Santa Smokes (2002, Unrated) |
|
| 14 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause (2002, G) |
|
| 15 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause (2006, G) |















