My Favorite Movies


  1. xAkatsukixWhitexWolfx
  2. Stevie (or W...

Give list a short description

  xAkatsukixWhitexWolfx's Rating My Rating
1
Naruto Movie 1: Daikatsugeki! Yukihime ninpôchô dattebayo!! (Naruto the Movie) (2004,  Unrated)
Click to Rate
2
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005,  Unrated)
Click to Rate
3
Naruto movie 3: Gekijyouban Naruto daikoufun! Mikazuki shima no animal panic dattebayo! (2006,  Unrated)
Click to Rate
4
Final Fantasy VII - Advent Children (2005,  PG-13)
Final Fantasy VII - Advent Children 5.0 Stars
iv played the game and watched the movie both are awesome!
Click to Rate
5
Last Order: Final Fantasy VII (2005,  Unrated)
Click to Rate
6
Princess Mononoke (Mononoke-hime) (1997,  PG-13)
Princess Mononoke (Mononoke-hime) 5.0 Stars
loved it
Click to Rate
7
Spirited Away (Sen to Chihiro no kamikakushi) (2001,  PG)
Click to Rate
8
Rat Race (2001,  PG-13)
Click to Rate
9
Eight Below (2006,  PG)
Eight Below 4.5 Stars
huskys are cute! =^_^=
Click to Rate
10
Dumb and Dumber (1994,  PG-13)
Dumb and Dumber 3.5 Stars
lol lmao
Click to Rate

Comments (2)


Post a comment

Recent Comments

  1. xAkatsukixWhitexWolfx
    xAkatsukixWhitexWolfx posted 250 days ago

    Glitter Paku and Shikamaru

  2. xAkatsukixWhitexWolfx
    xAkatsukixWhitexWolfx posted 247 days ago

    Chibi Reno