My Favorite Movies
Horror
| XDeathXneverXendsX's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Crow (1994, R) |
|
|
| 2 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 3 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
|
| 4 |
Black Sheep (2006) (2006, Unrated) |
|
|
| 5 |
Stay Alive (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
A Nightmare on Elm Street (1984, R) |
|
|
| 7 |
Bee Movie (2007, PG) |
|
|
| 8 |
30 Days of Night (2007, R) |
|
|
| 9 |
Ray (2004, PG-13) |
|
|
| 10 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 11 |
The Strangers (2008, R) |
|


