My Favorite Movies


  XLe3viat1ha5nX182933's Rating My Rating
1
Unleashed (,  Unrated)
Click to Rate
2
Epic Movie (2007,  PG-13)
Click to Rate
3
The Replacement Killers (1998,  R)
Click to Rate
4
Candyman (1992,  R)
Click to Rate
5
Accepted (2006,  PG-13)
Click to Rate
6
My Girl (1991,  PG)
Click to Rate
7
Minority Report (2002,  PG-13)
Click to Rate
8
Saving Private Ryan (1998,  R)
Click to Rate
9
Seven (Se7en) (1995,  R)
Click to Rate
10
Twelve Monkeys (12 Monkeys) (1995,  R)
Click to Rate
11
Fight Club (1999,  R)
Click to Rate
12
The Boondock Saints (1999,  R)
Click to Rate
13
13 (2008,  Unrated)
Click to Rate
14
Hard Candy (2006,  R)
Click to Rate
15
Cube Zero (,  R)
Click to Rate
16
Resident Evil (2002,  R)
Click to Rate
17
Mindhunters (2005,  R)
Click to Rate
18
Little Black Book (2004,  PG-13)
Click to Rate
19
Braveheart (1995,  R)
Click to Rate
20
House of 1000 Corpses (2003,  R)
Click to Rate
21
The Golden Child (1986,  PG-13)
Click to Rate
22
Coming to America (1988,  R)
Click to Rate
23
Lethal Eviction (2005,  Unrated)
Click to Rate
24
The Incredibles (2004,  PG)
Click to Rate
25
Sin City (2005,  R)
Click to Rate
26
Interview with the Vampire (1994,  R)
Click to Rate
27
Manic (2002,  R)
Click to Rate
28
Kids (1995,  NC-17)
Click to Rate
29
Billy Madison (1995,  PG-13)
Click to Rate
30
The Goonies (1985,  PG)
Click to Rate
31
SLC Punk (1998,  R)
Click to Rate
32
Donnie Darko (2001,  R)
Click to Rate
33
Spun (2003,  R)
Click to Rate
34
The Crow (1994,  R)
Click to Rate
35
Pitch Black (2000,  R)
Click to Rate
36
The Craft (1996,  R)
Click to Rate
37
American History X (1998,  R)
Click to Rate
38
Devour (2005,  R)
Click to Rate
39
Havoc (2005,  R)
Click to Rate
40
Queen of the Damned (2002,  R)
Click to Rate
41
The Scorpion King (2002,  PG-13)
Click to Rate
42
The Godfather (1972,  R)
Click to Rate
43
Pulp Fiction (1994,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments