Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  xoBeautifullBrunetteeox's Rating My Rating
1
Grandma's Boy (2006,  R)
Grandma's Boy
Funniest movie ever!
2
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006,  R)
3
Saw (2004,  R)
4
Saw II (2005,  R)
5
Saw III (2006,  R)
Saw III
sooo fuckin awesome:P
6
Saw IV (2007,  R)
Saw IV
fucking awesome as always... but the first scene rly wasnt necessary.. wonder if there will be a saw 5... hmmmm?
7
The Hills Have Eyes (2006,  R)
8
The Hills Have Eyes II (The Hills Have Eyes 2) (2007,  R)
The Hills Have Eyes II (The Hills Have Eyes 2)
not as good as the first 1 but still awesome
9
The Silence of the Lambs (1991,  R)
10
Hannibal (2001,  R)
11
Red Dragon (2002,  R)
12
Hannibal Rising (2007,  R)
13
Finding Nemo (2003,  G)
14
The Spongebob Squarepants Movie (2004,  PG)
The Spongebob Squarepants Movie
spongebob ownsss!
15
Epic Movie (2007,  PG-13)
Epic Movie
me and my friends laughed through the whole thing
16
Jackass - The Movie (2002,  R)
17
Jackass: Number Two (2006,  R)
Jackass: Number Two
its johnny knoxville of course ill see it:P
18
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
20
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
21
Shrek (2001,  PG)
22
Shrek 2 (2004,  PG)
Shrek 2
not as good as the first one
23
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
24
The Texas Chainsaw Massacre (2003,  R)
25
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning (2006,  R)
26
Final Destination (2000,  R)
Final Destination
awesome movie
27
Final Destination 2 (2003,  R)
Final Destination 2
love final desetination series.. even though it makes my parinoia worse:P
28
Final Destination 3 (2006,  R)
Final Destination 3
fucking good movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments