My Favorite Movies
| xonlygirlx's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
How to Lose a Guy in 10 Days (2003, PG-13) |
|
|
| 2 |
Batman Begins (2005, PG-13) |
|
|
| 3 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 4 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
|
| 7 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 8 |
Bruce Almighty (2003, PG-13) |
|
|
| 9 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|



