My Favorite Movies
| xOxCorruptedBeautyxOx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
| 2 |
American Pie 5: The Naked Mile (2006, R) |
|
| 3 |
8 Mile (2002, R) |
|
| 4 |
Get Rich or Die Tryin' (2005, R) |
|
| 5 |
Bring It On: All or Nothing (2006, PG-13) |
|
| 6 |
High School Musical 2 (2007, G) |
|
| 7 |
Bring It On (2000, PG-13) |
|
| 8 |
Bring It On Again (2004, PG-13) |
|
| 9 |
Are We Done Yet? (2007, PG) |
|
| 10 |
Are We There Yet? (2005, PG) |
|
| 11 |
Shall We Dance (2004, PG-13) |
|
| 12 |
Sex and a Girl (2001, R) |
|
| 13 |
Dirty Love (2005, R) |
|
| 14 |
The Girl Next Door (2004, R) |
|
| 15 |
Twilight (2008, PG-13) |














