My Favorite Movies


  XoxBitchKissesxoX's Rating My Rating
1
Casino Royale (2006,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
excellent
3
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl
good
5
Police Academy 5 - Assignment Miami Beach (1988,  PG)
6
Ferris Bueller's Day Off (1986,  PG)
7
The Parent Trap (1998,  PG)
8
The Parent Trap (1961,  G)
9
Phone Booth (2003,  R)
10
Grease (1978,  PG)
11
Grease 2 (1982,  PG)
12
Final Destination (2000,  R)
13
Final Destination 2 (2003,  R)
14
Final Destination 3 (2006,  R)
15
Agent Cody Banks 2 - Destination London (2004,  PG)
16
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
good
17
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
18
The Fast and the Furious (2001,  PG-13)
19
My Super Ex-Girlfriend (2006,  PG-13)
20
The Green Mile (1999,  R)
21
8 Mile (2002,  R)
8 Mile
excellent
22
The Goonies (1985,  PG)
23
Mean Machine (2002,  R)
24
Mean Girls (2004,  PG-13)
Mean Girls
really good!!
25
The Longest Yard (2005,  PG-13)
The Longest Yard
mint n i mean it
26
Braveheart (1995,  R)
Braveheart
really good n i mean that
27
Troy (2004,  R)
28
Jack Frost (1998,  PG)
29
The Break-Up (2006,  PG-13)
30
Bridget Jones - The Edge of Reason (2004,  R)
31
Bridget Jones's Diary (2001,  R)
32
I, Robot (2004,  PG-13)
33
Coyote Ugly (2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments