My Favorite Movies


  1. XOXMiSsKeLsEyXOX
  2. Kelsey

Give list a short description

  XOXMiSsKeLsEyXOX's Rating My Rating
1
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour (2008,  G)
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour
Omg Best mOvie EVA!!! spesily cOz it was in 3D!!
2
Bridge to Terabithia (2007,  PG)
Bridge to Terabithia
i love this movie..i lykd cried bt AN Awesum movie to see!!
3
High School Musical 2 (2007,  G)
High School Musical 2
omg i lo0o0oved this movie!! so betta than the first 1
i wuld watch dis over and over again awesum movie!
4
Jump In! (2007,  Unrated)
Jump In!
love this movie!!!!!
5
Stick It (2006,  PG-13)
Stick It
Awesome movie!A Must see!!!!
6
High School Musical (2006,  Unrated)
High School Musical
So cool!
7
Life-Size (2000,  G)
Life-Size
loved this movie
8
The Cheetah Girls 2 (2006,  Unrated)
The Cheetah Girls 2
gud movie!!luved it
9
Raise Your Voice (2004,  PG)
Raise Your Voice
i love dis movie lol
10
Honey (2003,  PG-13)
Honey
awesum movie~~!!!
11
Mean Girls (2004,  PG-13)
12
Aquamarine (2006,  PG)
Aquamarine
Cool!
13
She's the Man (2006,  PG-13)
She's the Man
awesum movie..wtched it heaps of time soooo funny
14
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous (2005,  PG-13)
15
Miss Congeniality (2000,  PG-13)
16
Bring It On (2000,  PG-13)
Bring It On
Awesome movie!!!Watch it!!!
17
Twitches (2005,  Unrated)
Twitches
kewl movie!!
18
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
20
Read it and Weep (2006,  Unrated)
21
The Cheetah Girls (2003,  Unrated)
The Cheetah Girls
awesum movie
22
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
kewl!!!
23
Legally Blonde (2001,  PG-13)
24
Crossroads (2002,  PG-13)
25
First Daughter (2004,  PG)
First Daughter
gud movie
26
The Princess Diaries (2001,  G)
27
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2004,  G)
28
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde (2003,  PG-13)
29
Little Man (2006,  PG-13)
30
Bring It On Again (2004,  PG-13)
31
Stomp the Yard (2007,  PG-13)
Stomp the Yard
omg this is mint!!!
32
50 First Dates (2004,  PG-13)
33
The Devil Wears Prada (2006,  PG-13)
34
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Shrek the Third (Shrek 3)
funny movie
35
Agent Cody Banks (2003,  PG)
36
Gotta Kick It Up! (2002,  Unrated)
Gotta Kick It Up!
awesum movie
37
Hairspray (2007,  PG)
Hairspray
omg this movie was real kewl!
38
Bratz: The Movie (2007,  PG)
Bratz: The Movie
loved dis movie!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments