My Favorite Movies

  xoxo2u4ever's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 3.5 Stars
harry is so cool.
Click to Rate
2
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement (2000,  G)
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 4.0 Stars
its really funny.
Click to Rate
3
Hairspray (2007) (2007,  PG)
Hairspray (2007) 4.0 Stars
AWESOME!!!!
Click to Rate
4
A Cinderella Story (2004,  PG)
A Cinderella Story 4.0 Stars
this was such an awesome movie
Click to Rate
5
Ice Princess (2005,  G)
Ice Princess 4.0 Stars
this movie rocked
Click to Rate
6
New York Minute (2004,  PG)
New York Minute 4.0 Stars
i love marykate and ashley!
Click to Rate
7
Cheaper by the Dozen 2 (2005,  PG)
Click to Rate
8
The Pacifier (2005,  PG)
The Pacifier 4.5 Stars
soooooooo funny!!!!!!
Click to Rate
9
Raise Your Voice (2004,  PG)
Raise Your Voice 4.0 Stars
loved it
Click to Rate
10
She's the Man (2006,  PG-13)
She's the Man 4.0 Stars
hilarious
Click to Rate
11
The Sound of Music (1965,  G)
Click to Rate
12
Step Up (2006,  PG-13)
Click to Rate
13
Step Up 2 the Streets (2008,  PG-13)
Click to Rate
14
Happy Feet (2006,  PG)
Happy Feet 4.0 Stars
love it its so cute
Click to Rate
15
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic 4.0 Stars
such a nice movie
Click to Rate

Comments (0)

Post a comment

Recent Comments